JocuriArena.com » Euro Truck Simulator 2 » Diverse Euro Truck 2 » Cum sa faci nivel sau bani mai repede in Euro Truck Simulator 2
Logare Inregistrare

Cum sa faci nivel sau bani mai repede in Euro Truck Simulator 2... 17 Autor: GhitzaBoy23-10-2012, 23:19

Cum sa faci nivel sau bani mai repede in Euro Truck Simulator 2
Game: Euro Truck Simulator 2
Version: 1.1.1
Screenshots by:
Credits:

Instalare Mod

Citeste cu atentie mai jos.

Descriere Mod

Bani si Level mai repede in ETS2

1.Ai nevoie de CheatEngine 6.2 (versiune folosita si testata de mine) + NetworkFramework (ultima versiune posibila)

2.Instalezi programele

3.Deschizi jocul pana ajungi la volan.Retii suma de bani pe care o detii

4.Bagi jocul in bara folosit ALT+TAB sau CTRL+ALT+DEL,deschizi CheatEngine(run as administrator),dupa care sus in colt,stanga,vei gasi un monitor mic cu o lupa,il face remarcat o lumina colorata ce palpaie...din acea lista selectezi Euro Truck Simulator 2(sau cum o aparea) si dai Open.Acum,introduci suma de bani pe care o detii in casuta Value dupa care dai First Scan...probabil iti va gasi mai multe valori,no stress...

5.Intrii in joc,cheltuie ceva bani pe motorina sau fa o contraventie,ideea e sa ti se modifice numarul pe care l`ai bagat mai devreme in CheatEngine.

6.Rebaga jocul in bara si uita`te in acea lista,din stanga ca vei vedea alte valori.Tu caut`o pe cea care reprezinta suma exacta a banilor tai.

Dupa ce ai gasit`o,dai 2x click pe ea...iti va aparea undeva jos...dai 2x click pe suma aparuta jos si acum poti introduce suma de bani pe care o vrei.

7.Intra inapoi in joc,dai un ESC sau orice altceva pentru a schimba fereastra deschisa in joc si ar trebui sa ai banii pe care i`ai vrut...LA FEL SE FACE SI CU EXPERIENTA!

MULT SUCCES SI DISTRACTIE PLACUTA!!!

P.S.: Daca nu te descurci, scrie`mi inapoi

Download

[/xfgiven_download]

Recomanda si tu la altii

Comentarii

Vulpe (24 October 2012 01:50)
Grupa: Guests

celelalte mod-uri sunt foarte bine venit... acesta nu prea, nu mai are nici un farmec jocul asa :) 

rares267 (24 October 2012 06:40)
Grupa: Members

poi si nivel

kortez (24 October 2012 15:49)

nu merge sa descarc cheat-ul asta:(((

robert125 (24 October 2012 19:14)

Cum il descarc ?

robert125 (24 October 2012 19:55)

Cum fac cu experienta ???? Spunetimi si mie si e destul de bine si sunt multumit ..! multumesc pt intelegere
!

marcy17 (25 October 2012 10:08)

salut cum fac cu nivelul????? cu bani am reusit dar nu stiu cum se face cu nivelul!!!! lasa-mi id-ul tau!!!! sau posteza solutia pt nivel te rog frumos

Uricanez (25 October 2012 16:50)

NU MERGE SA DOWNLOADEZI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JocuriArena (25 October 2012 16:54)
Grupa: Administrators

Nu este nici un fisier pentru download aici. Este doar o explicatie. Cititi cu atentie!!!

robert125 (25 October 2012 16:56)

e exact ca la bani numai ca pui nr de exp apoi dupa ce la'i adaugat mai du un transport si baga uh exp ...asta e tot...si de downloadat il ei de pe google...scrie cheatengime 6.2 download  !! Cu placere 

robert125 (25 October 2012 18:45)

Cum faci ma si pt nivel ??? Ca numerge cum am zis mai adineaur astept raspuns cat mai repede...va rog frumos !!!!!  wait1 

Tdz-MaceLAru (26 October 2012 09:40)

Pai asa ce rost mai are jocul dak iti bagi bani si lvl ........??? What1 vopros vopros stena stena

robert125 (26 October 2012 20:15)

poi un caracter il fac cu lv mare...si unul il fak eu...ast rasp. cum sa bag exp cu cheat engime ???

mamicutamwa (28 October 2012 03:16)

am 493 de mi de valori nu stiti cum sa fac sa o gaesc mai repede ca stau de 20 de minute si abia un sfert din ele le-am verificat

andrei_yo54 (18 November 2012 11:02)

cum il descarc?

Gabryek422 (7 January 2013 22:18)

eu am cheats engie dar nu am resuit sa fac dak cina resuseste sa ma ajute si pe mine add me gabryel_ronaldo22 (YAHOO MESSENGER)

maryan (19 March 2013 01:17)

nu prea mai are farmec jocu cu acest mod

Information
Would you like to leave your comment? Please Login to your account to leave comments. Don't have an account? You can create a free account now.
^ Back to Top ^